Розлучення

Аватар користувача
Яків Орестович
Повідомлень: 59
З нами з: 27 грудня 2022, 19:42

Розлучення

Повідомлення Яків Орестович » 24 травня 2023, 10:48

Вирішили з дружиною розлучатись. Боляче, але розуміємо що для кожного з нас так буде краще. 5 років подружнього життя зробило нас зовсім чужими і так тривати далі не може...
Хто був в моїй ситуації? Як ви зі всім справлялись?

Олег Памінський

Розлучення

Повідомлення Олег Памінський » 26 травня 2023, 08:41

Яків Орестович писав:
24 травня 2023, 10:48
Вирішили з дружиною розлучатись. Боляче, але розуміємо що для кожного з нас так буде краще. 5 років подружнього життя зробило нас зовсім чужими і так тривати далі не може...
Хто був в моїй ситуації? Як ви зі всім справлялись?
Я розлучався через посередників. Не могли ми дивлячись в очі один одному дійти згоди.....

Аватар користувача
Татьяна Макарова
Повідомлень: 54
З нами з: 25 грудня 2022, 15:02

Розлучення

Повідомлення Татьяна Макарова » 29 травня 2023, 10:56

Олег Памінський писав:
26 травня 2023, 08:41
Яків Орестович писав:
24 травня 2023, 10:48
Вирішили з дружиною розлучатись. Боляче, але розуміємо що для кожного з нас так буде краще. 5 років подружнього життя зробило нас зовсім чужими і так тривати далі не може...
Хто був в моїй ситуації? Як ви зі всім справлялись?
Я розлучався через посередників. Не могли ми дивлячись в очі один одному дійти згоди.....
Цікавий варіант насправді. А якщо не секрет то куди саме ви звертались за допомогою? Що це за посередники? Я не для себе хочу конкретизувати, а для своєї сестри...Вона хоче розлучатись, чоловік дуже проблемний та ще й проти такого її рішення. Ми шукали в інтернеті інформацію про те як найшвидше отримати розлучення https://2p.com.ua/rozirvannya-shlyubu/ . Але і історій із життя із задоволенням би так само послухали

Відповісти