побутова техніка

На цій сторінці можна залишити запитання, які стосуються відділення "Сестринська справа"
Аватар користувача
messer
Повідомлень: 215
З нами з: 20 жовтня 2020, 15:28

побутова техніка

Повідомлення messer » 24 березня 2023, 14:17

Як перевірити надійність і якість послуг інтернет-магазину побутової техніки перед тим, як замовити домашню побутову техніку?

Afonka
Повідомлень: 93
З нами з: 18 квітня 2021, 13:08

побутова техніка

Повідомлення Afonka » 24 березня 2023, 18:33

Я хотів би поділитися своїм досвідом з магазином https://lvivholod.com/ Я замовляв у них холодильник та пральну машину і дуже задоволений якістю обслуговування та товарів. Мені сподобалася швидкість доставки та професійне встановлення побутової техніки. Рекомендую цей магазин для тих, хто шукає надійного постачальника побутової техніки.

Аватар користувача
Татьяна Макарова
Повідомлень: 54
З нами з: 25 грудня 2022, 15:02

побутова техніка

Повідомлення Татьяна Макарова » 06 червня 2023, 09:21

messer писав:
24 березня 2023, 14:17
Як перевірити надійність і якість послуг інтернет-магазину побутової техніки перед тим, як замовити домашню побутову техніку?
Побутову техніку краще замовляти через офіційних дилерів. Тоді точно жодних ризиків не буде

Аватар користувача
Яків Орестович
Повідомлень: 59
З нами з: 27 грудня 2022, 19:42

побутова техніка

Повідомлення Яків Орестович » 07 червня 2023, 09:52

Татьяна Макарова писав:
06 червня 2023, 09:21
messer писав:
24 березня 2023, 14:17
Як перевірити надійність і якість послуг інтернет-магазину побутової техніки перед тим, як замовити домашню побутову техніку?
Побутову техніку краще замовляти через офіційних дилерів. Тоді точно жодних ризиків не буде
Ну да, вы правы, и выводы каждый из нас может сделать для себя. Я вот сейчас собрался покупать винный шкаф Liebherr . Так буду заказывать такой через сайт официального дилера. Так в первую очередь можно будет на его стоимости сэкономить, получить официальную гарантию на руки и точно не переживать за качество винного шкафа. Советую всем так поступать

Відповісти