Де можна купити якісні авторські прикраси з натурального каміння в Україні?

Сторінка для загальних питань та обговорень
Аватар користувача
messer
Повідомлень: 215
З нами з: 20 жовтня 2020, 15:28

Де можна купити якісні авторські прикраси з натурального каміння в Україні?

Повідомлення messer » 04 червня 2023, 23:51

Де можна купити якісні авторські прикраси з натурального каміння в Україні? Можливо, є якісь інтернет-магазини чи магазини з камінням в Україні, які продають авторські прикраси?

овара
Повідомлень: 54
З нами з: 26 вересня 2021, 20:11

Де можна купити якісні авторські прикраси з натурального каміння в Україні?

Повідомлення овара » 04 червня 2023, 23:53

Я б хотіла запропонувати вам звернутися до сайту "Lira handmade", який пропонує купити прикраси з натурального каміння . На сайті ви знайдете біжутерію ручної роботи, виготовлену унікальним способом, яка здивує вас своєю красою та оригінальністю. Тут ви знайдете все, що вам потрібно - сережки, каблуки, кулони, браслети та намистини. Не сумнівайтесь у якості каменів, які використовуються в прикрасах. "Lira handmade" використовують тільки найкращі матеріали, і їхні прикраси є настільки красивими, що ви будете їх носити з задоволенням.

gallipka

Де можна купити якісні авторські прикраси з натурального каміння в Україні?

Повідомлення gallipka » 29 червня 2023, 15:55

Я ищу красивое кольцо на подрок, желательно с драгоценными камнями. Где такое можно найти?

Аватар користувача
wetot
Повідомлень: 34
З нами з: 11 грудня 2020, 22:03

Де можна купити якісні авторські прикраси з натурального каміння в Україні?

Повідомлення wetot » 29 червня 2023, 16:01

О, моя тема. Я как раз рассматриваю ассортимент украшений на сайте https://apsen-diamond.com.ua/ru Я подыскивал кольцо для своей девушки, хотел сделать ей предложение. Так вот, именно на этом сайте я нашел такое кольцо и по виду и по цене, которое меня полностью удовлетворило. Сами понимаете, покупка не из дешевых и надо внимательно выбирать украшение, чтобы девушке понравилось и в бюджет вложиться.


Зображення

Скворец
Повідомлень: 213
З нами з: 08 липня 2021, 11:36

Де можна купити якісні авторські прикраси з натурального каміння в Україні?

Повідомлення Скворец » 25 грудня 2023, 16:02

Очень хорошее решение. Вообще, украшения с камнями действительно смотрятся просто фантастически, так что Ваша пассия будет определенно в восторге. Посмотрите вот тут какие готовые кольца с камнями https://silvers.in.ua/bizhuteriya/kolca ... -kamnyami/ в продаже есть - я точно уверен, что Вы сможете тут подобрать достойный подарок.

Відповісти